امروز قصد دارم در مورد يکي از محصولات مشهور و محبوب مک صحبت کنم. اين محصول خط چشم ژله اي مک هست که جذابيت آن باعث شد که تصميم بگيرم اينجا نظر خودم را در مورد اين محصول بنويسم. اين محصول در يک بسته بندي مقوايي مشکي رنگ به بازار عرضه شده و خود محصو نيز در يک محفظه شيشه‌اي شفاف است. اين محصول در خود براش جداگانه‌اي ندارد و براي استفاده از آن نياز به براش داريد.

خط چشم ژله اي مک اصل نسبت به خط چشم هاي مايع بافت ضخيم‌تري دارد. اين محصول به خوبي با پوست ترکيب مي‌شود بنابراين به شما کمک زيادي در ايجاد خط چشم دودي يا خط چشم‌هاي گربه‌اي خواهد کرد. جلوه اين محصول براق نيست و بافت مات زيبايي دارد، يعني به فاصله چند ثانيه روي پوست خشک و مات مي‌شود. خط چشم ژله‌اي مک ايجاد لکه و  کثيفي نمي‌کند، بنابراين اگر دوست داريد سايه‌اي دودي روي چشم خود ايجاد کنيد، بايد کمي سرعت خود را بالا ببريد. اين خط چشم ماندگاري بالايي روي پوست دارد و مي‌توان گفت که در تمام طول روز مي‌توانم آن را روي پوست چرب خودم داشته باشم، حتي مي‌توانم بگويم که اين محصول ضد آب است و براي پاک کردن آن نياز به يک شوينده ملايم داريد. بنابراين در استفاده از اين خط چشم بهتر است از يک براش يا اپليکاتور مقاوم استفاده کنيد چرا که بعد از استفاده حتما بايد شسته شود تا خشک نشود.

در مورد طرز استفاده خط چشم ژله‌اي مک اين بايد بگويم که خط چشم کشيدن به کمک اين محصول بسيار آسان است و کار با آن نسبت به خط چشم‌هاي مايع يا مدادي بسيار راحت‌تر است. اگر شما هم از آن دسته افرادي هستيد که لازم است تمام طول روز آرايش داشته باشيد، يا اينکه در طول روز فعاليت زيادي داريد و يا حتي قرار است در مراسمي شرکت کنيد که نمي‌توانيد مدام آرايش خود را تمديد کنيد، پيشنهاد من به شما استفاده از خط چشم ژله اي مک اصل است که خيال شما را از بابت ثابت ماندن خط چشم روي چشم‌ها راحت مي‌کند. ميزان رنگدانه‌هاي اين محصول خيلي زياد هستند و يکي از دلايل استفاده آسان آن نيز همين مورد است. نياز نيست که براي خط چشم کشيدن فشار زيادي به براش و پلک‌هاي خود بياوريد، يک بار کشيدن قلمو روي پوست براي رنگ دادن کافيست.

وقتي اين محصول را به دوستانم معرفي مي‌کردم، از من سؤال مي‌کردند که آيا باز هم حاضرم آن را بخرم و پاسخ من «بله» بود. از آنجا که من بدون خط چشم بيرون نمي‌روم بنابراين هر روز نياز به اين محصول خواهم داشت. حدود يک سال است که من از اين محصول استفاده مي‌کنم و بعد از يک سال خط چشم من در حال اتمام است، اين بدان معناست که نه تنها اين محصول براي من کاربردي است، بلکه به صرفه نيز هست. پيشنهاد من به شما اين است که حتما اين محصول را خريداري نماييد.

اگر شما هم مثل من تصميم به خريد اينترنتي خط چشم ژله‌اي مک گرفتيد، مي‌توانيد با مراجعه به سايت محبوب من به نشاني www.liliyome.com    اين محصول را خريداري کنيد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سمین رایانه دانلودسی30 Carl ماریو لینک یاب - لینک گروه تلگرام - لینک کانال تلگرام دانلود نرم افزار بیمه من فرفورژه اسپاتیفای کد باغ پیزدان