اگر بخواهم صادق باشم تا پيش از اين هرگز نميفهميدم که چرا ريمل‌هاي لانکوم اينقدر طرفدار دارند. برند لانکوم بخاطر فرمولاسيون ريمل‌هايش بسيار شناخته شده است اما بنظرم هميشه اين ريمل‌ها خيلي معمولي بودند، فکر مي‌کردم که ميزان رايحه شان خيلي زياد است و قيمت بالايي دارند. اما بنظرم بعد از آشنايي با ريمل لانکوم موسيو بيگ بايد حرفم را پس بگيرم. ادعايي که برند لانکوم درباره اين ريمل دارد اين است که حجم‌دهندگي فوق‌العاده‌اي داشته و تا 24 ساعت روي مژه‌ها ماندگاري خواهد داشت. ريمل لانكوم  monsieur bigخرده مژه‌دار است و حجم بسيار زيادي به مژه‌ها خواهد داد و گفته مي‌شود حجمي 12 برابري به مژه‌ها خواهند داد. با يکبار کشيدن اين  ريمل روي مژه‌ها به حجم  فوق‌العاده و جلوه دلخواه خود خواهيد رسيد و اگر با يک بار به نتيجه دلخواهتان نرسيديد مي‌توانيد يک بار ديگر اين کار را تکرار کنيد و در اين صورت قطعا به نتيجه خواهيد رسيد. اين محصول ضدآب نيست و در صورت شسته شدن به راحتي از روز مژه‌ها پاک خواهد شد.

فرمولاسيون ريمل لانکوم موسيو بيگ بسيار مشکي و کرمي است. بسياري از ريمل‌ها پس از استفاده خشک شده و حالتي مصنوعي و اذيت کننده به مژه‌ها مي‌دهند اما اين ريمل اينگونه نيست با اين حال مژه‌ها را خيس و بدحالت هم نمي‌کند. اين ريمل مژه‌ها را به خوبي فر کرده و آنها را از هم جدا مي‌کند. در مورد اينکه آيا اين ريمل 24 ساعت روي پوست ماندگاري خواهد داشت يا خير مي‌توانم بگويم که من واقعا برنامه‌اي براي استفاده از اين محصول براي چنين مدتي ندارم اما مي‌توانم بگويم که اين ريمل براي يک روز کامل روي مژه‌ها ماندگاري خواهد داشت. من هيچ مشکلي با ريزش ريمل و پوسته پوسته شدن آن نداشتم چرا که فرمولاسيون آن واقعا براي مدت زمان طولاني مناسب بود.

بنابراين مي‌توانم بگويم که واقعا تحت تأثير اين ريمل قرار گرفتم و به نظرم آرايش کردن بدون اين ريمل برايم غيرممکن خواهد بود. رنگدانه‌هاي موجود در ريمل لانكوم monsieur bigبسيار زياد بوده و جلوه‌اي بسيار طبيعي و جذاب به چشمان شما خواهند داد. فرچه موجود در اين ريمل اجازه نمي‌دهند که مژه‌هايتان به هم چسبيده و جلوه زشتي پيدا کنند. جدا شدن مژه‌ها و مرتب و فر شدن آنها به چشم‌ها کمک مي‌کنند تا جلوه درشت‌تري پيدا کنند. قيمت ريمل موسيو بيگ لانکوم به نسبت کيفيتي که دارد و در مقايسه با محصولات مشابه بسيار مناسب است و قرار دادن آن در ليست بعدي خريدتان قطعا به نفعتان خواهد بود. علاقمندان به خريد ريمل موسيو لانکو مي‌توانند با مراجعه به سايت اينترنتي ليليوم به آدرس www.liliyom.comمحصل مورد نظر خود را خريداري نماييد.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ريمل ,مژه‌ها ,لانکوم ,بسيار ,موسيو ,بگويم ,مي‌توانم بگويم ,خواهد داشت ,ماندگاري خواهد ,لانکوم موسيو ,ريمل لانکوم ,ريمل لانکوم موسيو ,مژه‌ها ماندگاري خواهد
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Martha دانلود دوبله فارسی بازی ها آوَخ مجله هستی دوربین مدار بسته | فروش انواع دوربین های مدار | بهترین قیمت پرورش گل و گیاه آپارتمانی افرا رام خانه ی کوچکِ من سروناز