هميشه هنگام آرايش مسئله‌اي که توجه افراد به خود جلب مي‌کند لوازم آرايشي مرغوب است، اما خوب است بدانيم که اگر ابزار مناسب براي استفاده از لوازم آرايشي نداشته باشيم، نخواهيم توانست اين کار را به درستي انجام دهيم. تابحال برايتان اتفاق افتاده که محصولي را براي بار اول نگاه کنيد و احساس کنيد اين محصول چيزي که به دنبالش بوده‌ايد نيست و توجهتان را به خود جلب نکند؟ اگر بخواهم صادق باشم در مورد ست براش بي اچ کازمتيک 13 عددي اين اتفاق براي من افتاد. اما بعدش بارها و بارها به آن نگاه کردم و احساس کردم نظرم دارد عوض مي‍شود. براي من عملکرد براش‌ها خيلي مهم‌تر از ظاهر و زيبايي آنهاست با اين حال باد ديدن اين براش‌ها، خيلي خوشحال نشدم. وقتي يکي از پالت‌هاي سايه مورد علاقه‌ام را خريدم تصميم گرفتم که آنها را با اين ست براش امتحان کنم و بعد از امتحان واقعا نظرم راجع به ست براش بي اچ کازمتيک عوض شد.

اين ست عملکردي شبيه به نام واقعي‌اش دارد، يعني واقعا حرفه‌اي عمل مي‌کند. دسته‌هاي براش هاي بي اچ کازمتيک کاملا سياه مات هستند و رابط‌هايي که دارند هم از نقره متاليک ساخته شده‌اند. پرزهاي آن کاملا وگان هستند. هر يک از براش‌ها کاملا محکم بوده و از کيفيت فوق‌العاده‎‌اي برخوردار هستند. اين براش‌ها همگي فوق‌العاه عمل مي‌کنند، به خوبي ساخته شده‌اند و با قيمت مناسبي که دارند، درست شبيه به محصولات مشابه از برندهاي معتبر عمل مي‌کنند. براش بادبزني دلوکس 1 براي استفاده از هايلايتر روي گونه‌ها عالي عمل مي‌کند. براش پودري مخروطي شماره 2 هم که براش مورد علاقه من است چرا که تقريبا مي‌توانم بگويم همه کاره است و براي استفاده از پودر، کرم پودر، پودر بيک و غيره بسيار خوب کاربرد دارد، همچنين براي ترکيب رژگونه و همينطور کانتور هم فوق‌العاده عمل مي‌کند. من از براش سرصاف شماره 4 براي زدن کرم پودر استفاده مي‌کنم که درنهايت جلوه بي‌نظير و زيبايي به پوستم مي‌دهد. براش‌هاي بي اچ کازمتيک قابليت شستشوي بسيار زيادي داشته و با شسته شدن فرم و شکلشان تغيير نخواهد کرد، بنابراين هربار که احساس کرديد براشتان کثيف شده با خيال راحت مي‌توانيد کار شستشو را انجام دهيد.

براش‌هاي مخصوص چشم نيز بسيار پرکاربرد و جذاب هستند. يک براش ترکيبي هست که مي‌توان گفت تقريبا براي هر کاري مناسب است. ست براش بي اچ کازمتيک 13 عددي با قيمت بسيار مناسبي که دارد قطعا شما را بعنوان يک ميکاپ آرتيست و يا حتي يک فرد معمولي علاقمند به آرايش به خود جذب خواهد کرد. به سراغ اين براش که بروي ديگر به راحتي دست از سر آن برنخواهي داشت چرا که هميشه بهترين عملکرد را داشته و جلوه جذابي به پوست و چشمانتان خواهد داد.

اگر شما هم از علاقمندان به خريد ست براش بي اچ کازمتيک مي‌توانند با مراجعه به سايت اينترنتي ليليوم محصول مورد نظر را به صورت آنلاين خريداري کرده و آن را درب منزل خود تحويل بگيريد. آدرس اينترنتي اين سايت هم www.liliyome.com    مي‌باشد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکتر مجتبی بخشی پور همیار تلفن سانترال Evgeniya طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل دانلود آهنگ غمگین و احساسی | نکس صدا Ter-Mux.ir بلاگی برای فایل فولدر مسیرزندگی نوشته های محمدمهاجری