من از اون دسته آدمايي بودم که خيلي سمت خط چشم نميرفتم و از اونجا که فکر ميکردم سخت‌ترين مرحله در آرايشه، خيلي وقت ها کلا بيخيال خط چشم مي‌شدم. اما خط چشم منهتن کلا نظر من رو نسبت به هر خط چشمي تغيير داد. يک بار استفاده از اين محصول و امتحان کردنش به پيشنهاد فروشنده، من رو تبديل کرد به يکي از طرفدارهاي پروپا قرص خط چشم. حالا ديگه به نظرم يه خط چشم معمولي که کمتر از يکي دو دقيقه وقتم رو ميگيره، از ضروري‌ترين مراحل آرايش محسوب ميشه.

خط چشم ضد آب منهتن در چند رنگ متنوع در بازار موجود هست، اگر از اون آدمايي هستيد که خيلي آرايش نمي‌کنيد، احتمالا خط چشم مشکي بهترين گزينه براي شما به محسوب ميشه اما اگر هر از چند گاهي آرايش‌هاي متفاوت رو هم امتحان مي‌کنيد استفاده از خط چشم‌هاي آبي، خاکستري و قهوه‌اي را حتما در ليست خريد خود قرار دهيد. اين خط چشم‌ها ماندگاري خيلي بالايي دارند و تا زماني که تصميم به پاک کردن اون از روي پوست نگيريد، پاک نخواهد شد. بنابراين اگر سر کار ميريد و براتون خيلي مهه که تمام طول روز صورت آراسته و مرتبي داشته باشيد، خط چشم ماژيکي ضدآب منهتن در انجام اين کار خيلي به شما کمک خواهد کرد. با اين حال که ماندگاري اين محصول تا اين اندازه بالاست، اما پاک کردن اون از روي پوست کار سختي نخواهد بود و با کمي آب گرم و صابون و يا يک شوينده معمولي به راحتي پاک خواهد شد.

پوششي که خط چشم ماژيکي ضدآب منهتن روي پلک ايجاد مي‌کنه واقعا فوق‌العاده و بي‌نظيره و ميزان رنگدانه‌هاي اون خيلي زياده. با کمي تمرين مي‌تونيد هر نوع خط چشمي که دوست داشته باشيد روي چشم بکشيد و ازش لذت ببريد. خط چشم مويي از اونجايي که نوک نرم و انعطاف‌پذيري داره، براي افراد مبتدي خيلي توصيه نميشه و براي افراد حرفه‌اي‌تر کاربرد بيشتري خواهد داشت. اما خط چشم ماژيکي، نوک محکمي داره که با کشيدن روي پوست بدون تغيير باقي ميمونه و بنابراين فضاي بيشتري براي آرايش براي شما مهيا خواهد کرد. اگر شما هم مثل من مبتدي هستيد، اين محصول کمک خيلي زيادي به شما خواهد کرد و احتمالا سبک آرايشتون رو تغيير خواهد داد.

اگر پوست و چشم حساسي داريد که با کوچکترين تحريکي سرخ ميشه، با خط چشم manhattan  ديگه نيازي نيست که نگران اين موضوع باشيد. خط چشم ضدآب منهتن ضدآلرژي و حساسيت بوده و توسط متخصصان اين حوزه مورد تست و تأييد قرار گرفته. براي خريد محصول هم فقط به فروشگاه‌ها و سايت‌هاي معتبر مراجعه کنيد چرا که در غير اينصورت ممکنه محصول تقلبي خريداري کنيد. يکي از فروشگاه‌هاي مورد علاقه و البته مطمئن من فروشگاه اينترنتي آرايشي بهداشتي ليليوم به آدرس  www.liliyome.com  هست که همه محصولاتش اورجيناله و هم قيمت خيلي مناسبي دارند. بعلاوه مشاوران خوش اخلاق و حرفه‌ايشون هم کمک زيادي به انتخاب شما خواهند کرد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آناتومی سر Adam رمان نویسی جلوه ِ قرآن دانلود کمیک فارسی تازه کار! پانوراما طرح Greg Michelle